Попуст
Mакрон шорц Црвене звезде 2017/18
Mакрон шорц Црвене звезде 2017/18

Mакрон шорц Црвене звезде 2017/18

Macron, Red Star Shop
Упореди

Макрон шорц у белој боји Црвене звезде , за сезону 2017/18.

36.37  17.74 

Поништи
SKU: N/A Категорије: , ,

Опис Производа

Макрон шорц у белој боји Црвене звезде , за сезону 2017/18.  Макрон лого је везен је на левој страни  На десној страна везени грб Црвене звезде.  Аутентична шорц.

Састав: 100% полиестер

величина – висина (цм)- струк(цм)

S –                   (166-171)      ( 46-48)

M-                   (172-177)      (48-50)

L –                    (178-183)     (50-52)

XL –                ( 184-189)     (52-54)

XXL –            (190-196)        (54-56)

 

Додатне информације

Величина

S, M, L, XL, XXL