Red Star Shop

Portal - Crvena Zvezda

700-16 Јакна ФКЦЗ

Пошаљи пријатељу

Цена: 7,290.00 РСД  (61.26 EUR)

Јакна фудбалског клуба Црвена звезда ѕа сезону 2016/17

величина

 

дужина

  (цм)

ширина

   (цм)

дужина рукава

      (цм)

 S

 

 

 

 M

64 

52

68

 L

67 

56

69

 XL

70

60

70

 XXL

73 

64

71

Полиестер

Слични производи

701-16 Прслук ФКЦЗ

701-16 Прслук ФКЦЗ

5,490.00 РСД  (46.13 EUR)

Прслук ФКЦЗ...

[детаљније]
Z4E2233 Зимска јакна

Z4E2233 Зимска јакна

7,990.00 4,890.00 РСД  (41.09 EUR)

Зимска јакна Фудбалског клуба Црвена звезда...

[детаљније]